VENA WEDDINGS

Kompleksowa pomoc w organizacji ślubu oraz wesela

VENA WEDDINGS sprawi, że każdy ślub będzie niezywkły, niezapomniany oraz wyjątkowy. Zawdzięczać to możemy indywidalnemu podejściu konsultanta ślubnego do każdego klienta, który zapragnie skorzystać z pomocy przy organizacji tego jednego z najważniejszych dni w życiu.

 

W dzisiejszym pędzie, który jest naturalnym następstwem rozwoju coraz częściej szukamy wsparcia w oragnizacji tak istotnego dnia, jakim jest dla nas ślub. Wsparcie takie ułatwia nam odnalezienie się w odmiennej codzienności, która niewątpliwie następuje po niemniej ważnym wydarzeniu, jakim są zaręczyny. Nagle stajemy się podekscytowani i oszołomieni a nasze uczucia można porównać do miksera – dosłownie wszystko w nas buzuje...

 

Nasza konsultantka ślubna doskonale potrafi poradzić sobie z każdym wyzwaniem dotyczącym przygotowania ślubu oraz wesela. Natomiast podczas koordynacji uroczystości dopilnuje, abyście mogli skupić się wyłącznie na przeżywaniu tych cudownych chwil, nie martwiąc się o nic więcej.

 

 

OFERTA

Kompleksowe przygotowanie ślubu oraz wesela

Częściowa pomoc w poszukiwaniu poszczególnych wykonawców

Pomoc przy doborze oraz zakupie sukni ślubnej

Koordynacja ceremonii zaślubin oraz uroczystości weselnej

 

 

UWAGA!

Gdy zechcecie skorzystać z usługi Vena Weddings wówczas Panna Młoda dostanie od nas w prezencie

USŁUGĘ MAKIJAŻU ŚLUBNEGO WRAZ Z PRÓBĄ GRATIS !

KONTAKT

Wizażystka-stylistka Małgorzata Stankiewicz

VenaVisage e-natural academy

vena.stankiewicz@gmail.com

[pokaż numer telefonu]

pon-pt, 10:00-18:00

sob, 10:00-14:00

FORMULARZ KONTAKTOWY

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę „Małgorzata Stankiewicz” z siedzibą w 57-500 Bystrzyca Kłodzka przy ul. Stefana Okrzei 28 podanych przeze mnie danych osobowych, w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane przeze mnie za pomocą niniejszego formularza, realizacji usługi oraz w celu prowadzenia dalszej korespondencji e-mailowej.

1. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości na adres e-mail: vena.stankiewicz@gmail.com lub dostarczone osobiście do siedziby firmy.

3. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

4. Wszystkie informacje odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności